18 rokov

KOMPLEXNÝCH SKÚSENOSTÍ

kruh_VSTUDIO_2019.png

Mám know how, ktoré potrebujete.

kolibrik_light.png
CV, peter zelnik,životopis
VIZUALIZÁCIA

Je pravda, že jedna dokonalá fotografia je oveľa viac ako tisíc slov.  Hyper - realistické vizualizácie vašich ideí produkujem s akcentom na detail a atmosféru, pretože vložiť do vizualizácie príbeh je nevyhnuté.

Ako to robím.

Vždy začínam vytvorením digitálneho 3D modelu vášho produktu alebo dizajnu. Potom pomocou virtuálnych kamier hľadáme najlepší uhol a kompozíciu s cieľom odprezentovať objekt presne podľa vašich predstáv.

Počas tejto fázy som s vami v intenzívnom kontakte. Po odsúhlasení pozícii kamier pracujem ďalej na dokončení vizualizácie. Zväčša po dvoch - troch korekciách sú architektonické vizualizácie pripravené ihneď k použitiu.

Čo dostanete.

Dve verzie finálneho záberu: Jeden vhodný pre online prezentáciu ( v 1K rozlíšení) a druhý vhodný  pre printovú prezentáciu. (nekomprimovaná verzia od 4K rozlíšenia)

FOTOMONTÁŽ

Je daľšia 3D zručnosť, ktorú mám najviac v obľube.

Dokážem váš produkt alebo dizajn vložiť do reálneho prostredia.

A to napríklad do:

  • fotografie - fotenej z ľudského horizontu

  • fotografie - fotenej z dronu

  • fotografie - leteckej

  • videa

Pozrite si iný príklad fotomontáže.

VIDEO

Ďalšia zaručená cesta ako dosiahnuť WOW u vašich klientov je inšpirujúce video. Ide o perfektný nástroj ako ich vziať na vzrušujúci výlet a objaviť váš zaujímavý produkt alebo dizajn.

Samozrejme aj v tomto prípade kladiem veľký dôraz na detail a atmosféru.

Ako to robím.

Na začiatku spolu diskutujeme o scenári a vašom zámere. Potom vytvorím video v zjednodušenej grafike kde vidíte postupnosť záberov, dĺžku videa či zvukovú stopu. V tejto fáze dokážete vycítiť predpokladaný výsledok. 

Čo dostanete

Väčšinou po dvoch - troch kolách korekcií je video hotové a vaše. Doručíme ho v 1080 HD rozlíšení.

Napríklad v tomto prípade vizualizácia a animácia bola výborným prostriedkom ako podporiť celosvetovú súťaž v olepovaní áut GLOBAL CAR WRAPPER AWARDS 2020. 

Situácia vyvolaná COVID19 nedovoľovala organizovať súťaž ako zvyčajne a tak vznikol nápad o virtuálnej trofeji, ktorú získa víťaz a môže sa ňou oficiálne hrdiť ako najlepší car wrapper na svete.

www.carwrapper.com

@carwrapper3d

VIZUALIZÁCIA - Galéria

Architektonická vizualizácia umožňuje architektovi, dizajnérovi, bankárovi alebo budúcemu klientovi, získať reálnu predstavu o navrhovanom diele. Klient teda nekupuje mačku vo vreci. Takto už vo veľmi skorej fáze vieme poskytnúť dostatok informácii, pre úspešné z obchodovanie diela. 

VIDEO - Galéria

Architektonická animácia umocňuje a dopĺňa celkovú predstavu o budúcom projekte. Charakteristické sú prelety objektom alebo jeho oblety.  Takto v krátkom čase klient získa komplexnú a presnú predstavu o budúcom objekte alebo komplexe.

INTERIÉROVÁ VIZUALIZÁCIA - Galéria

Interiérová vizualizácia je počítačom generovaná idea dizajnu vnútorného priestoru. Napomáha pri tvorbe a prezentácií klientovi. Je neodeliteľnou súčasťou marketingu a hrá významnú úlohu pri podpore v predaji nehnuteľností.